ایجاد یک پلت فرم همکاری در فروش آنلاین

چگونه یک پلت فرم همکاری در فروش را ایجاد کنیم؟

در صورتی که شما تمام مراحلی که در سیستم همکاری در فروش وجود دارد را به درستی اجرا کنید، بازاریابی یک راه عالی برای کسب درآمد اضافی و یا حتی درآمد کامل آنلاین است. اما کاملا .بدیهی است ابتدا شما باید طاقچه و هدف مناسبی را برای شروع کار انتخاب کنید.

چرا باید پلت فرم شرکتی خود را بسازید؟

برای اهداف ما، یک پلت فرم بازاریابی وابسته می تواند به عنوان یک پایگاه تعریف شود که بازاریابان وابسته می توانند توانایی و تخصص خود را در هدف هایشان به درستی نشان دهند.

به دلایلی مهم است که بلافاصله این پلت فرم ایجاد شود.اولا داشتن یک پلت فرم به شما اجازه می دهد نام تجاری کسب و کار خود را کنترل کنید

منابع شخص ثالث مانند فیس بوک و توییتر می توانند به شما کمک کنند که ترافیک ایجاد کنید و آیتم های تبلیغاتی را افزایش دهید، اما به دلایل تغیراتی که در آنها و همچنین شرایط وجود دارد همیشه تهدیدهای آسیب پذیر وجود خواهد داشت.

اما اگر شما یک مخاطب دارید و به دنبال آن هستید وفادار به شما باقی بماند و به نام تجاری شما اعتماد کنید بسیار ساده تراست.

زیرا داشتن پلت فرم وابسته به خود، فاکتور اعتماد را افزایش می دهد. افرادی که از وبسایت شما دیدن می کنند، فرصتی برای نگاه کردن دارند؛ “لگد کردن لاستیک ها” نوعی صحبت کردن است. اگر آنها آنچه را که می بینند دوست داشته باشند، شانس شما برای متقاعد کردن آنها برای خرید اینترنتی به شدت افزایش می یابد.

در نهایت، پلت فرم یک جایگزین مناسب برای تکنیک های بازاریابی مستقیم برای تولید بازاریابی آنلاین به شما می دهد.

در واقع به جای اینکه امیدوار باشید که افراد ایمیل های شما را باز کرده و به اندازه ی کافی روی لینک های مختلف کلیک کنند، بازدیدکنندگان پلتفرم ” گرم” در واقع به دنبال توصیه های شما خواهند رفت و درواقع فرصت های بیشتری را برای برقراری ارتباط با مخاطبان هدف خود خواهید داشت. اگر کسی مشترک خبرنامه ایمیل شما شود، یعنی صفحه فیس بوک خود را دوست دارد و در توییتر نیز آن را دنبال می کند. پس سه فرصت برای سه سیستم عامل جداگانه برای رسیدن به آن فرد وجود دارد.

گاهی اوقات شما مجبور نیستید فروش سنگین را انجام دهید.

چگونه یک پلت فرم بازاریابی آنلاین خود را بسازیم؟

سیستم عامل های مختلفی وجود دارد که می توانید همزمان آن ها را راه اندازی کنید.

چهار مرحله  اصلی برای ساخت پلتفرم وجود دارد از جمله:

  • در رابطه با نام تجاری کسب و کار خود تصمیم گیری کنید.

این موضوع  به این اشاره می کند که آیا شما می خواهید اطرافیان شما را به عنوان یک نام تجاری شخصی بشناسند و یا یک نام تجاری شرکتی! جواب درست یا غلط وجود نداردو فقط به هدف های شما در کسب و کار اینترنتی مربوط می شود.

اگر با مارک شخصی وارد می شوید، از نام و یا نام خانوادگی استفاده کنید که در دسترس نباشند و اگر با دامنه مارکدار وارد این کسب و کار می شوید سعی کنید نام دامنه ای را انتخاب کنید که توصیف خوبی از کسب و کار و محصول شما داشته باشد.

 

  • یک نام دامنه و حساب میزبانی دریافت کنید

تصمیم برای انتخاب یک نام شخصی  برای کسب و کار (مثلا johndoe.com)و یا نام تجاری (به عنوان مثال ebookdepot.com) نام دامنه ای را که دریافت می کنید را تعیین می کند.

یکی از گزینه های سوم که توسط وابستگان در نظر گرفته می شود، یک نام توصیفی است که مستقیما به طرح یا خدماتی که قصد دارند در ان به فعالیت بپردازند مربوط می شود. (مثلا gardeningguru.com). این کاراغلب باعث بهینه سازی موتور جستجو و(SEO) میشود، اما درکل نتایج کاملا غیر قابل پیش بینی است.

  • وبلاگ وردپرس خود را ایجاد کنید

وردپرس بهترین گزینه برای یک وبلاگ خود میزبان برای شما است. یا خودتان ان را نصب کنید و یا درغیراین صورت در یک شرکت میزبان ثبت نام کنید .

در حقیقت هزاران تم رایگان و پایه برای انتخاب وجود دارد. با این حال بهتر است کمی هزینه کنید و یک موضوع برتر را در نظر بگیرید که شما را از دیگر وبلاگ نویسان وابسته به وردپرس متمایز کند.

Bluehost.com یک گزینه محبوب برای خود میزبانی یک وبلاگ وردپرس است.

  • شروع به ساخت یک لیست ایمیل کنید

ساختن لیست ایمیل به شما این امکان را می دهد که با چشم اندازی که به وجود می آید یک رابطه برقرار کنید و و چندین فروش را انجام بدهید و سودتان را در این کار افزایش دهید. بازاریابی ایمیل کلید افزایش سود و درآمد شما با بازاریابی آنلاین است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *