8 ایده کسب و کار اینترنتی

8 ایده کسب و کار اینترنتی که شما می توانید از امروز کار را شروع کنید

آیا واقعا می توان زندگی آنلاین را انجام داد؟ پاسخ بله است. اینترنت نه تنها باعث شده است که برخی از انواع کسب و کارها ساده تر بشوند، بلکه گزینه های تجاری جدیدی نیز ایجاد کرده است. در اینجا لیستی از ایده های تجاری رایج و  محبوب را به شما خواهیم گفت.

لطفا توجه داشته باشید که این گزینه ها راه های زنده برای کسب درآمد هستند اما به صورت خودکار نیستند. همانند تمام ایده های کسب و کار خانگی، موفقیت آنلاین نیازمند انتخابی مناسب برای شروع کسب و کار است.

 

  • طراحی وب سایت در کسب و کار اینترنتی

هر کسب و کار، چه آنلاین و یا ….. نیاز به یک وب سایت دارد در نتیجه تقاضا برای طراحان وب بسیار زیاد است.

کارهای زیادی وجود دارد که برای ساخت وب سایت ها باید بلد باشید از جمله دانستن برنامه نویسی یا سیستم عامل خاص مانند وردپرس، چگونگی ترجمه بینش در یک کلاینت به روی صفحه و موارد دیگر.

کار کردن به عنوان یک طراح وب نیاز به استعدادهای هنری، و همچنین دانش فنی دارد و در این کاررقابت قوی نیز وجود دارد. دانستن انواع سیستم عامل ها و کدها، توانایی ارائه به موقع، به شما کمک می کند که از رقابت خود جدا شوید.همانطور که نمونه کارهای طراحی وب خود را طراحی می کنید، می توانید نرخ های خود را افزایش دهید.

  • کسب و کار بازاریابی اینترنتی آنلاین

همکاری در فروش مانند کسب و کارای خانگی دیگر است و به برنامه و مدیریت مداوم نیاز دارد.

همکاری در فروش اساسا یک برنامه ارجاعی است. بنگاههای تجاری، کمسیون فروشندگان انلاین را براساس فروش، کلیک و یا هدایایی که توسط وابستگان به آنها ارسال می شود، پرداخت می کنند. برنامه همکاران آمازون اولین کسی بود که واقعا از سیستم همکاری در فروش  برای کمک به فروش کتاب استفاده کرد. آنها تنها زمانی پرداخت می کنند که بازاریابان نتایج را به دست آورند.

این روش برای بازاریابان  ایده آل است زیرا آنها می توانند بدون نیاز به ایجاد یا عرضه محصولات یا خدمات کار فروش محصولات را انجام بدهند.

موفقترین بازاریابان انلاین از یک سیستم قرقره یا یک وبلاگ و یا هردوی آنها برای تبلیغ محصولات وابسته خود استفاده می کنند. علاوه بر این، آنها همچنین یک لیست ایمیل دارند.

  • کتابدار انتشارات / خبرنگار اطلاعاتی

قبل از اینکه آمازون کار انتشار و فروش کتاب ها را آسان تر و مقرون به صرفه تر کند، بسیاری از کارآفرینان آنلاین، کتاب های الکترونیک و دیگر محصولات آنلاین را ایجاد و کار فروش را انجام می دادند.

دو روش اساسی برای فروش کتاب و اطلاعات شما وجود دارد. یکی از اینها ایجاد یک کتاب (یا حتی چاپ) و فروش آن از طریق خرده فروش های کتاب آنلاین مانند آمازون، بارنز و نوبل، iBooks و دیگران است. این تنظیم مقرون به صرفه و نسبتا آسان است.

گزینه دیگر این است که یک کتاب یا سایر محصولات آموزشی (دوره ها، فیلم ها و غیره) را ایجاد کنید و آن را از طریق وب سایت خود به فروش برسانید. شما حتی می توانید یک سایت همکاری در فروش ایجاد کنید تا یک تیم فروش برای ترویج آن در وب سایت های خود با شما همکاری کنند.

کتاب ها و محصولات اطلاعاتی می توانند به تنهایی پایه و اساس یک کسب و کار باشند، اما آنها همچنین می توانند کسب و کار را افزایش دهند یا جریان کسب درآمد اضافی را به کسب و کار موجود اضافه کنند.

  • مديريت رسانه کسب و کار

خدمات بازاریابی اینترنتی تقاضای زیادی دارند. اما  با این وجود نیاز به کارشناسان مدیریت رسانه های اجتماعی بسیار زیاد است.

مدیران رسانه های اجتماعی بیش از ترافیک در وب سایت به کسب و کارها کمک می کنند.

کارشناسان بازاریابی اینترنتی جامعه را در اطراف محصول و یا خدمات خود ایجاد می کنند، تصویر برند و خدمات مشتری و غیره را نیز مدیریت کنند.

– داشتن یک مدیر رسانه های اجتماعی نیازمند درک رسانه های اجتماعی است (یعنی چه نوع پست هایی در هر شبکه بهتر می شود)

– دانش در مورد چگونگی به اشتراک گذاشتن نام تجاری شرکت در بازار

– توانایی درگیر شدن در بازار بدون اعمال مجازات توسط بازار یا آسیب رساندن به بازار به وسیله ی نام تجاری شرکت

  • دستیار مجازی اینترنت

صنعت دستیار مجازی (VA) همچنان  در حال رشد کردن است زیرا تعداد  کارآفرینان و کسب و کار کوچک به منظور صرفه جویی در هزینه ها بیشتر می شود.

دستیارهای مجازی معمولا به عنوان منشی های خانگی شناخته می شوند ولی در واقع می توانند کارهای زیادی را انجام دهند، از جمله حسابداری، بازاریابی و غیره. دستیاران مجازی می توانند بر روی یک وظیفه خاص مانند حسابداری یا مدیریت وب سایت تمرکز کنند. دیگر دستیاران مجازی  کارهای مختلفی را در یک صنعت هدف، مانند دستیار املاک و مستغلات انجام می دهند.

چالش برای شروع کسب و کار دستیار مجازی(همانطور که در همه ی  کسب و کار است) مشتری است. سایت های غیر رایگان یا سایت های میکروپروسسوری بزرگ نیستند اما می توانند به شما کمک کنند تا در این مسیر گام بردارید.

  • ایده آزاد شدن برای خدمات تجاری

طراحی وب، مدیریت رسانه های اجتماعی و کمک مجازی می تواند به عنوان تجارت آزاد در نظر گرفته شود. بنابراین می توانید نوشتن، حسابداری، طراحی گرافیک، نشر رومیزی و غیره را محتوابرداری و کپی کنید.

مزیت آزاد شدن این است که شما می توانید مهارت های خود را تبدیل به یک کسب و کار کنید.

شما در واقع  می دانید چگونه خدمات را ارائه  دهید، بنابراین تمام چیزهایی که لازم است یاد بگیرید این است که چگونه آن را به بازار عرضه کنید. اگر مهارت شما شناخته شده است، پیدا کردن مشتریان آسان می تواند باشد. شما می توانید رئیس سابق خود را به یک مشتری تبدیل کنید ولی اما اگر مشکل دارید، سایت های آزاد می توانند منبع خوبی برای شروع کسب و کار شما باشند.

  • مربیگری / مشاوره کسب و کار

به طور مشابه، فارغ التحصیلان مهارت های خود را به فروش می رسانند، مربیان و مشاوران می توانند تخصص و دانش خود را به فروش برسانند.

شما لزوما نیازی به آموزش یا گواهینامه ندارید، اما هر دو می توانند در ایجاد اعتبار مفید باشد. علاوه بر این، شما ممکن است درباره آنچه در مربیگری یا آموزش آن وجود دارد  آگاه باشید اما ممکن است مهارت و تکنیک برای آموزش آنها را نداشته باشید. مربیگری مستلزم توانایی گوش دادن، ارزیابی و ایجاد انگیزه به مردم است.

از طریق استفاده از کنفرانس های ویدئویی و تماس VoIP، شما می توانید با مشتریان در سراسر جهان کار کنید.

اگر در هر زمینه ای تجربه داشته باشید ( مانند بازاریابی) آموزش و کمک به دیگران برای شما آسان می باشد وشما می توانید از شبکه خود برای کمک به مشتریان استفاده کنید.

  • تجارت الکترونیک

مردم میلیاردها دلار پول صرف خرید آنلاین می کنند. آنها تماس ها، گل ها، کتاب ها، هدایا و غیره را سفارش می دهند. در یک زمان، شروع کسب و کار آنلاین یک چالش بود و شما نیاز به یک جریان ثابت از محصولات داشتید و از نظر فنی و…. پرهزینه بود.اما امروزه فروش کالاها و خدمات آنلاین کمتر دشوار است.

یک محصول ندارید؟ خوب، شما می توانید با یک عمده فروش یا dropshipper کار کنید. شما می توانید محصولات خود را دریافت کنید و آنها را از طریق وب سایت خود و یا سایت های دیگر مانند eBay و آمازون به فروش برسانید. شما حتی می توانید محصولات خود را به آمازون بفرستید و آنها محصولات شما را به فروش می رسانند.

آیا لباسهایی با نام تجاری استفاده می کنید؟ پس شاید eBay یک گزینه خوبی برای شما باشد.

آیا جواهرات یا صنایع دیگر را می سازید؟ سعی کنید از  Etsyاستفاده کنید

اگر نمی خواهید محدود  به این گزینه ها شوید، صفحه نمایش خود را ایجاد کنید.

ایده های بیشتر در درآمد خانوار

این لیست کامل نیست. راه های بسیاری وجود دارد که شما می توانید پول اضافی یا درآمد تمام وقت خانگی را داشته باشید.

ابتدا باید یک محصول یا سرویس را پیدا کنید که بتوانید از آن استفاده کنید. سپس بازاری را تعیین کنید که بتوانید در آن خدمات و محصولات خود را به فروش برسانید و در نهایت یک سیستم  برای فروش طراحی کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *