نرم افزار ردیابی آنلاین

یکی از رایج ترین مدل های همکاری در فروش ، فروش آنلاین محصول است. اما بهترین راه برای تبلیغ آن چیست؟

یکی از موثرترین روش ها برای نشان دادن خدماتتان به یک چهره جدید تجارت الکترونیک است.

نرم افزار ردیابی آنلاین چیست؟

این نرم افزار وابسته شما را مدیریت خواهد کردو به عنوان مالک برنامه، شما قادر خواهید بود که نتایج همه وابستگان را مشاهده کنید، موارد جدید را تایید کرده و پرداخت ها را انجام دهید.

13 گزینه برای نرم افزار وابسته

تفاوت عمده در نرم افزار ا یک اشتراک (میزبانی در سایت های توسعه دهنده) یا خود میزبانی (میزبانی شده در سرور خود) است. در حالی که استفاده از اشتراک های نرم افزار (همچنین به عنوان SaaS شناخته می شود) راحت است ولی باید این نکته هم ذکر شود گرانتر نیز می تواند باشد.

برخی از توسعه دهندگان قیمت خود را بر اساس میزان وابستگی، ترافیک یا معاملات ارزیابی می کنند.

 • بستر بازاریابی وابسته iDevAffiliate

iDevAffiliate  یکی از محبوب ترین برنامه های نرم افزاری وابسته است و نصبی آسان دارد. این نرم افزار یک برنامه نسبتا ارزان قیمت با گزینه ای برای اضافه کردن عملکرد بیشتر با مجموعه ای از ماژول ها ارائه می دهد.

یادگیری این نرم افزار بسیار آسان است.

 • پست پلت فرم بازاریابی Affiliate Pro Affiliate

Post Affiliate Pro یک ابزار قدرتمند مدیریت وابسته است. آنها  سفارشی سازی، دسته بندی و تکرار کمیسیون و گزینه برای خود میزبانی و یا نرم افزار مبتنی بر اشتراک را ارائه می دهند

 • com

مطمئنا یکی از کم هزینه ترین گزینه ها مربوط به این نرم افزار است.

این نرم افزار نسخه ای کاملا رایگان ارائه می دهد که می تواند مورد استفاده و آزمایش قرار گیرد. اما متاسفانه برای رایگان بودن یک محدودیتی وجود دارد و ان این است که این گزینه فقط برای 50٪ وابستگان شماست و شما باید مجوز را برای استفاده از وابستگان بیشتر خریداری کنید.

 • نرم افزار آنلاین OmniStar

این نرم افزار یک مدل اشتراک حق بیمه با محدودیت های معقول ارائه می دهد. آنها بر روی لینک های جستجوگرها تمرکز می کنند و با استفاده از لینک های وابسته باعث بهبود دید می شوند.

 • وابسته نرم افزار فروشگاه

AffiliateShop  تمام ویژگی ها را در برنامه ارائه می دهد.بزرگترین تفاوت در ارتقاء / لیست برنامه های شما در دایرکتوری های دیگر است. این طرح در سطح مقدماتی ارائه نشده است.

 • نرم افزار سهامداران سلطنتی

تنها پلاگین وردپرس ، سهامداران سلطنتی مطمئنا ارزان ترین گزینه است. گزینه ی میزبانی (اشتراک) وجود ندارد زیرا این نرم افزار در واقع یک افزونه است که بخشی از نصب وردپرس شما خواهد بود.

تا زمانی که میزبانی شما پایدار باشد، هیچ مشکلی وجود ندارد در غیر این صورت، شما شکایات زیادی از وابستگان خود خواهید داشت.

 • نرم افزار Affiliate ClickInc

ClickInc تمرکز خود را بر روی لینک های دوستانه ارائه می دهد. فرمت “Trulink” به جای استفاده از پیوند پیچیده و کدگذاری شده، به سادگی با پیوند مستقیم به صفحات فروش شما کمک می کند.

ساختار قیمت آنها کمی گیج کننده است زیرا بر اساس Trulinks آنهاست. جزئیات قبل از ثبت نام باید تایید شود.

 • مدیریت CupCake

CupCake (توسط کیک) یک ابزار مدیریت کامل مبارزات انتخاباتی برای بازاریابان وابسته است.

 • نرم افزار سهامدار

این یکی از برنامه هایی است که طرح اشتراک ماهانه را ارائه نمی دهد و به نظر می رسد گزینه ای قوی باشد اما پشتیبانی فنی محدودی را ارائه می دهد.

 • نرم افزار HasOffers

این نرم افزار یکی از قوی ترین مجموعه ابزارهای همکاری در فروش  را در اختیار شما قرار می دهد همراه با پشتیبانی قوی و مدیریت انعطاف پذیر.

 • نرم افزار LeadDyno

این نرم افزار یک ابزار قوی برای یک کسب و کار اینترنتی جدید ارائه می دهد. پیشنهادات آنها بر اساس تعداد بازدید کنندگان ماهانه تعیین می شود.اغلب برنامه ها براساس تعداد کلیک ها یا معاملات است.

به نظر می رسد این نرم افزار شروع خوبی برای کار کردن باشد اما هزینه ها در LeadDyno به سرعت افزایش می یابد.

 • نرم افزار DirectTrack

تنها راه یادگیری در مورد محصول خود برنامه ریزی کردن و داشتن  یک قرار ملاقات با یک شخص فروش است. این روش ممکن است در املاک و مستغلات کار کند، اما من مطمئن نیستم که این یک حرکت خوب در برنامه های وب آنلاین است.

 • Trust Affiliate

برنامه ورودی آنها تا 250،000 در ماه کلیک می خورد اما با وجود داشتن یکی از گران ترین گزینه ها وب سایت آنها جزئیات بسیار کمی ارائه می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *