کسب درآمد اینترنتی از طریق سایت

چگونه وبلاگ خود را به یک  ابزارسرمایه گذاری سودآور تبدیل کنیم؟

 

برای کسب درآمد اینترنتی با یک وبلاگ پس از اینکه شماوبلاگ خود را راه اندازی کردید، تعیین کنید از چه راهی می توانید درآمدی کسب کنید تا وبلاگتان را به یک سرمایه گذاری سودآور تبدیل کنید.

راه های متعددی برای همکاری در فروش وجود دارد (ازجمله فروش محصول و خدمات مربوط به خود، فروش خدمات و محصولات افراد دیگر از طریق بازاریابی آنلاین و غیره).

ما در این قسمت به سه گزینه ساده و محبوب برای کسب درآمد از طریق وبلاگ اشاره خواهیم کرد.

  • تبلیغات بلاگ

یکی از ساده ترین راه ها از طریق (Google AdSense) است

این سرویس رایگان است و هر دو تبلیغ متنی و گرافیکی را که مربوط به محتوای وبلاگ یا سایت شما و بازار هدف باشد را فراهم می کند.

3 راه ساده برای کسب در آمد با وبلاگ

CPC : در این روش درآمد به صورت تبلیغات کلیکی  می باشد و با توجه به هر کلیک مبلغی را به صاحب بلاگ پرداخت می کنند.

CPM: هر گاه تبلیغات در وبلاگ شما نمایش داده شود به شما مبلغی پرداخت می شود چه کسی روی آن کلیک کند و یا نکند.

گوگل میزان دقیق درآمد آگهی های خود را در مقایسه با آنچه که به شما پرداخت می کند، به اشتراک نمی گذارد.

ان چیزی که باعث می شود این راه کسب در امد برای شما آسان باشد به این دلیل است که همه کارهایی  که باید انجام دهید اینست که یک کد را در وبسایت خود (که توسط گوگل ارائه شده است) قرار دهید و هیچ مشکلی در کار شما به وجود نمی آید. تمام کلیک های وبسایت، درآمد آگهی و پرداخت ها به طور خودکار انجام می شود؛ بنابراین شما مجبور نیستید چیزی را ردیابی کنید، صورتحسابی را مدیریت کنید یا هر کار دیگری! زیرا همه این کارها به صورت خودکار انجام می شود. گوگل از الگوریتم اختصاصی خود برای اطمینان از اینکه تبلیغات بازدید کنندگان شما مربوط به محتوای سایت شما است، استفاده می کند.

بازاریابی آنلاین

یکی دیگر از راه های محبوب برای کسب درآمد تبلیغاتی این است که از یک برنامه وابسته استفاده کنید که در این روش شما محصولات برتر را با قرار دادن لینک متنی، تصویری یا بنر در سایت وبلاگ خود تبلیغ می کنید. بهترین استراتژی این است که محصولاتی را شناسایی کنید که ارتباط منطقی با وبلاگ شما دارند. به عنوان مثال، اگر شما درباره سلامت گربه وبلاگ نویسی می کنید، تبلیغات مربوط به محصولات مربوط به گربه مناسب است.

راه دیگری برای افزایش درآمد شما از یک برنامه وابسته ایجاد محتوای طولانی است که به طور خاص باید مربوط به محصولی باشد که میخواهید تبلیغ کنید.

همچنین به سودآور ترین سکه های بازاریابی آنلاین در اینترنت نگاه کنید

اکثر برنامه های وابسته به  (CPA)  مربوط می شوند،جایی که بازدیدکنندگان قبل از اینکه درآمد کسب کنند، باید اقداماتی مانند ثبت نام برای اطلاعات بیشتر، ثبت نام برای خبرنامه یا خرید را انجام دهند. بعضی نیز تحت نظارت CPC یا CPM  کار می کنند.

  • عضویت در حساب وبلاگ شما

هنگامی که شما با یک جامعه وسیع ترافیک ایجاد کردید  آن موقع شما می دانید که خوانندگان چه چیزی را دوست دارند و به چه چیزهایی اشتیاق نشان نمی دهند و شما شروع به انجام عضو گیری در بلاگ خود می کنید.

ترفند برای موفقیت برنامه های عضویت، این است که مطمئن شوید شما می توانید یک جریان منسجم از اطلاعات منحصر به فردی ارائه کنید که خوانندگان شما هرگز نمی توانند پیدا کنند.

یک استراتژی عالی برای به اشتراک گذاشتن عضویت بیشتر در وبلاگ شما، اجازه دسترسی به آغاز یک مقاله یا اجازه دسترسی به کل قسمت 1 مقاله است سپس اجازه می دهید که مردم بقیه مقاله را بخوانند و یا «بخش دوم» مقاله را پس از تبدیل شدن به یک عضو بخوانند.

زیبایی یک عضویت پرداخت شده این است که مشتری هر ماهه صورتحساب می دهد و جریان درآمد بیشتری را در کسب و کار شما ایجاد می کند.

 

  • پذیرش کمکهای مالی در وبلاگ شما

کمک های درخواستی ممکن است به نظر برسد کار منطقی نباشد، اما بسته به نوع وبلاگ شماکمک های مالی اغلب می تواند معقولانه باشد. به عنوان مثال، شما می توانید کمک های مالی را از یک سازمان غیر انتفاعی که به گربه ها کمک می کند درخواست کنید تا بخشی از آن ها را برای کمک به جبران هزینه های نگه داشتن وبلاگ بهداشت گربه خودتان استفاده کنید.

کلید موفیت این کار اینست که درباره اهداف خود، نحوه استفاده از پول و اطمینان از رعایت هر گونه مقاصد جمع آوری و مالیات، بسیار روشن صحبت کنید.

در نهایت، اگر کارهای وبلاگ شما آن طوری که می خواهید به پیش نمی رود و به موفقیت مورد نظر نمی رسید روشهای جدیدی را برای جذب و حفظ خوانندگان دنبال کنید. یا دوباره وبلاگ جدیدی را با هدفهای دیگر راه اندازی کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *