سیستم همکاری در فروش بامیلو

در این مقاله سعی داریم  بهترین سیستم همکاری در فروش را که می تواند در زمینه کسب و کار اینترنتی به شما کمک کند را معرفی کنیم. برای موفقیت بیشتر از تکنیک ها و مهارت های بازاریابی و فروش استتفاده کنید تا بتوانید در عرصه رقابت بازاریابی اینترنتی پیشرو باشید.

 

شرایط و ضوابط در سیستم همکاری در فروش بامیلو

 

مدت و تمدید قرارداد در همکاری در فروش بامیلو

این قرارداد از زمان امضا تا انتهای سال شمسی جاری اعتبار دارد و همچنین در صورت عدم فسخ قرارداد از سوی طرفین، قرارداد و الحاقیه های آن به صورت خودکار و آخرین شرایط توافق شده مکتوب در انتهای هر سال شمسی به مدت یک سال شمسی تمدید می گردد.

 فسخ قرارداد در همکاری در فروش بامیلو

هر یک از طرفین می تواند با ارسال اخطار کتبی 30 روزه به طرف مقابل، قرارداد را فسخ نماید و در این فاصله طرفین باید تعهدات جاری و تسویه حساب خود را به نحو کامل انجام داده یا برای انجام آن به نحوی که مقتضی می دانند با توافق یکدیگر مهلتی تعیین نمایند.

حق الزحمه در همکاری در فروش بامیلو

1 – 4) حق الزحمه بازاریاب معادل ریالی درصدی معین از قیمت فروش همان کالا در سایت بامیلو میباشد. حق الزحمه پیش از احتساب مالیات بر ارزش افزوده کالا محاسبه میگردد.
2 – 4) درصد حق الزحمه هر گروه از کالاها، مطابق جدول پیوست شماره دو می باشد.
3 – 4 ) مبلغ حق الزحمه بازاریاب مشمول قانون مالیات برارزش افزوده میباشد که مبلغ آن به صورتحسابها اضافه و از فروشنده دریافت می گردد.
4 – 4 ) مفروض است که کلیه قیمتهای ارائه شده توسط فروشنده بر روی وب سایت بامیلو، به صورت مقطوع و شامل مالیات بر ارزش افزوده بوده )در صورت عدم معافیت کالا( که مبلغ آن توسط خریدار نهایی پرداخت میگردد. بدیهی است بامیلو هیچگونه مسئولیتی در قبال مالیات بر ارزش افزوده کالای فروش رفته نداشته و فروشنده مستقیماَ مسئول ثبت و پرداخت مالیات بر ارزش افزوده کالا فروش رفته به سازمان امور مالیاتی کشور می باشد. بامیلو می بایست صورتحساب رسمی مربوط حق الزحمه خود را به صورت دوره ای صادر نموده و تحویل فروشنده نماید.
5 – 4 ) مسئولیت دریافت وجه سفارشات از مشتریان برعهده بامیلو می باشد.
فروش کالا در سیستم همکاری در فروش بامیلو

فروش کالا به مشتری نهایی توسط فروشنده صورت می پذیرد و بامیلو صرفاً زیرساخت انجام فروش را فراهم می نماید. لذا مسئولیت صدور فاکتور در وجه مشتری نهایی بر عهده فروشنده می باشد و بامیلو مسئولیتی در قبال آن و مسائل مربوط به آن ندارد.
پیرو ماده 1 و ماده 5 قرارداد، بدیهی است در صورت صدور فاکتور در وجه بامیلو و اظهار نمودن آن در گزارشات مالیاتی، مراتب مورد تائید این شرکت
نبوده و همچنین این شرکت هیچگونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و مسئولیت خسارت وارده احتمالی به عهده فروشنده خواهد بود.

 

منبع: بامیلو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *