سیستم همکاری در فروش فروتل

در این مقاله سعی داریم  بهترین سیستم همکاری در فروش را که می تواند در زمینه کسب و کار اینترنتی به شما کمک کند را معرفی کنیم. برای موفقیت بیشتر از تکنیک ها و مهارت های بازاریابی و فروش استتفاده کنید تا بتوانید در عرصه رقابت بازاریابی اینترنتی پیشرو باشید.

شیوه های همکاری در سیستم همکاری در فروش فروتل

 

نقش شما در فروتل به عنوان همکار این سیستم در روشهای زیر خلاصه می گردد:

1) همکاری در جذب فروشنده

2) همکاری در فروش محصولات فروشندگان فروتل

3) اخذ نمایندگی فروتل

 

هر سه روش را می توانید در اینترنت و خارج از آن انجام دهید و محدودیت زمان و مکان ندارد و روش اجرای آن نیز محدود نمی باشد.

بخش اصلی پنل همکاری در فروش شما در فروتل (( روشهای کسب درآمد))  می باشد و تمامی روشهای همکاری با فروتل در این بخش گنجانده شده است.

 

در اینترنت چگونه فروتل تشخیص می دهد که شما فروشنده ای جذب کرده اید و یا کالایی فروخته اید؟

 

تشخیص فعالیت های شما از طریق لینک های اختصاصی می باشد، در بخش روشهای کسب درآمد پنل فروتل شما بخشهای گوناگونی وجود دارد که لینکهای مختلفی با کاربری های گوناگون وجود دارد که سه نوع همکاری را در اینترنت امکان پذیر کرده است.

بایستی آنها را به روشهای مختلف در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید تا بازدیدکنندگان با کلیک بر روی آنها عضو شده یا خریدی را انجام دهند تا پورسانت یا درآمد هر بخش به حساب شما واریز گردد.

 

در خارج از اینترنت چگونه باید سه نوع همکاری را انجام داد؟

 

می توانید به روشهای گوناگون تبلیغات در خارج از اینترنت فروتل را معرفی کرده و  فروشنده یا همکار جدید را متقاعد به استفاده از امکانات فروتل در فروش محصولات خود یا کار در آن نموده و فرم ثبت نام فروشنده یا همکار جدید را که در سایت  را شخصا یا با همکاری فرد مورد نظر تکمیل نمایید و شناسه معرف خود را در بخش ویژه ی آن وارد نمایید.

برای فروش محصولات نیز پس از دریافت سفارش به هر طریقی وارد پنل فروتل خود شده در بخش ثبت سفارشات وارد نمایید.

 

مقدار درآمد سیستم همکاری در فروش فروتل

در روش 1 همکاری در فروش:  اگر همکار عادی باشید به ازای هر فروشنده 25 هزار تومان دریافت می نمایید.

در روش 2 همکاری در فروش: پورسانت تعیین شده توسط فروشنده برای هر محصول پس از توزیع شدن سفارشات به حساب شما واریز می گردد.

در روش 3 همکاری در فروش:  اگر نماینده  فروتل باشید 50 هزار تومان و 1درصد فروش هر فروشنده ای که جذب کرده اید تا مدت معین به شما تعلق می گیرد و فعالیتهای زیادی برای نمایندگان در نظر گرفته شده است که در خارج از اینترت  نمایندگان فروتل آنها را انجام می دهند و درآمد های متناسب با آن بدست می آورند.

در اینترنت بهتر است سایت فروشگاهی داشته باشید تا تبلیغات شما منجر به افزایش بازدیدکننده سایت خودتان شود و درآمد دائمی داشته باشید

در خارج از اینترنت نیز بهتر است نماینده فروتل باشید تا درآمد بیشتر بدست آورید.

در اینترنت اگر سایت یا وبلاگی با حدود 5 هزار نفر بازدیدکننده روزانه داشته باشید اگر تبلیغات و لینکهای فروتل را به درستی در سایتتان قرارداده باشید به صورت متوسط 150 تا 200 هزار تومان درآمد خواهید داشت و این مبلغ با افزایش فعالیت شما تا هر مبلغی قابل افزایش می باشد.

 

منبع:ایران فروتل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *