سیستم همکاری در فروش پینکا

در این مقاله سعی داریم  بهترین سیستم همکاری در فروش را که می تواند در زمینه کسب و کار اینترنتی به شما کمک کند را معرفی کنیم. برای موفقیت بیشتر از تکنیک ها و مهارت های بازاریابی و فروش استتفاده کنید تا بتوانید در عرصه رقابت بازاریابی اینترنتی پیشرو باشید.

 

سیستم همکاری در فروش پینکا

 

در همکاری در فروش پینکا پورسانت محصولات ثابت نبوده و بر اساس پلن بازاریابی شما افزایش می یابد. یعنی در صورت فروش موفق پورسانت شما به صورت تصاعدی افزایش می یابد. همکاری در فروش با پینکا فرصت مناسبی است که درآمد مناسبی از اینترنت کسب کنید.

 

مزایای سیستم همکاری در فروش پینکا

 

1- تنوع بالای محصولات به ویژه محصولات کاربردی آشپزخانه و کودک

2- عدم نياز به سـرمايه و مکان فيـزيکی برای کسـب درآمد و فروش محصولات

3- قیمت مناسب محصول برای مصرف کننده که کار فروش را تسهیل می کند

4- تسویه حساب هفتگی به درخواست کاربر با درآمد حداقل 10 هزار تومان

5- پشتیبانی توسط ایمیل و تلفن و آیدی تلگرام به صورت 24 ساعته

6- سیستم نرم افزاری قدرتمند و شفاف در نحوه عملکرد

7- کمک به شما برای تبلیغ محصولات در شبکه های اجتماعی

8- امکان رهگیری لحظه به لحظه سفارشات ثبت شده در پنل

9- افزایش پورسانت فروش محصولات باتوجه به پلن بازاریابی ( بسته به میزان فروش در یکی از پلن های پایه، برنزی، نقره ای، طلایی و پلاتینیوم قرار خواهید گرفت)

10- امکان اتصال فروشگاه به دامنه اختصاصی کاربر. به طوری که می تواند مانند یک فروشگاه جدا عمل کند و از هر فروش پورسانت خودش رو داشته باشد.

11- تماس تلفنی با تک تک سفارش دهندگان برای اطلاع و تائید سفارش

12- هر بازدید کننده که با لینک یک تبلیغ کننده وارد سایت می شود، تا زمانی که از سایت خارج نشده، هر تعداد خریدی که انجام دهد پورسانت آنها به حساب آن تبلیغ کننده منظور می شود

13- امکان جذب بازاریاب همکار و دریافت تا 5 درصد از فروش هر محصول به عنوان پاداش بدون کسر هیچ هزینه ای از کاربر همکار بازاریاب

14- عدم کسر هزینه ی برگشت کالا و یا هر هزینه ای جانبی دیگر

 

راه های افزایش فروش و در آمد در همکاری در فروش

 

به منظور افزایش فروش شما می توانید برخی از کارهای زیر را انجام دهید :

 

– قرار دادن لینک های فروش در شبکه های اجتماعی ( تلگرام و اینستاگرام ) و به اشتراک گذاری آن در کانال ها و گروه هایی که دارید.

– قراردادن بنر های محصولات در وب سایتتان در صورتی که وب سایت پر بازدید دارید.

– معرفی چهره به چهره به دوستان و آشنایانتان و ترقیب برای خرید محصول.

– خرید یک دامنه و راه اندازی سایت با نام خودتان ( پینکا به شما امکان می دهد با ثبت یک دامنه کلیه محصولات را در وب سایت به خودتان به کاربر نمایش دهید و خرید از طریق سایت شما انجام شود).

اگر خانم خانه داری هستید که در گروه های تلگرامی زیادی عضو هستید به راحتی از این طریق می توانید درآمدی تا ماهی 1 میلیون تومان داشته باشید.

 

نحوه تسویه حساب در سیستم همکاری در فروش پینکا

سیستم تسویه حساب در پینکا بسیار شفاف است. در هر لحظه میزان موجودیتان را می توانید مشاهده کنید و در هر زمان که درخواست کردید می توانید درخواست واریز وجه کنید. شماره حساب و کارتی که می خواهید پورسانت ها به آن واریز شود را در پنل وارد می کنید. تنها شرط پرداخت وجود حداقل درآمد 10.000 تومان است ( بسیاری از محصولات پورسانت فروشی بسیار بیشتر از این مبلغ دارند)

منبع:pinka

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *